Poilsiavietė „Sedula” yra įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto Skogalio kaime, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Kelmės rajone ir užima 4,7 ha žemės sklypą. Ši poilsiavietė yra patogioje geografinėje vietovėje – 20 km nuo pagrindinio kelio Kaliningradas – Ryga, Tytuvėnų regioniniame parke. Šalia – žymusis Šiluvos miestelis.

Atvykus į poilsiavietę svečius kviečiame užsukti į pagrindinį pastatą – čia Jūs gausite visą reikalingą informaciją. Šiame pastate yra administracija, veikia 100 vietų restoranas, 22 vietų banketų salė, 28 vietų viešbutis, 70 vietų konferencijų salė.

Poilsiavietėje veikia 5 žiemos tipo penkiaviečiai rąstiniai poilsio nameliai, 12 keturviečių rąstinių poilsio namelių – 73 vietos su pilnu servisu, 1 vasaros tipo namelis – 6 vietos, 4 nauji vasaros tipo nameliai po 5 vietas viso 20 vietų, viso miegamų vietų - 121.

Seduloje rasite pirtį ant ežero kranto, kubilą, paplūdimį, žaidimų aikšteles, kempingą (vanduo, elektra, WC). Sezono metu veikia 35 m. ilgio vandens čiuožykla, yra tramplynas, galima plaukioti valtimis, vandens dviračiais. Sporto aikštyne nuolat lankosi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Klientų patogumui išnuomojame visą poilsiavietę kuri talpina apie 1000 žmonių.

Nuostabi gamta, sutvarkyta aplinka, ramybė, maloniai nuteikia poilsiautojus. Atsinaujinęs restorano meniu, skanus maistas tenkina bet kurio lankytojo norus. Poilsiavietę iki šiol aplankė daugybė žmonių, o tarp jų buvo ir žymių respublikos veikėjų, ir svečių iš užsienio, o dabar naujieji Sedulos šeimininkai ir nuolatos atnaujinama poilsiavietė laukia ir tavęs visais metų laikais!

Poilsiavietė "Sedula"